Asiakkuudet

Asiakkuus-tiimi vastaa nimensä mukaisesti asiakkuuksista: johdamme niitä strategisesti ja kokonaisvaltaisesti.

Ulla Vartiainen

CEO & Founder, Partner

ulla@asennemedia.fi

Katriina Salonen

Sales Director, Partner

katriina@asennemedia.fi+358 44 5656276

Erika Lumme

Brand & Account Manager

erika@asennemedia.fi+358 40 8290980

Katja Simula

Account Director, Partner

katja@asennemedia.fi+358 45 6924161

Senja Kilpeläinen

Key Account Manager & Concept Designer

senja@asennemedia.fi+358 40 5639444

Annika Tainio

Account Director, Partner

Vanhempainvapaalla

Projektinhallinta

Projektinhallinta-tiimi vastaa projektien hallinnasta ja varmistaa, että kaikki toteutetaan kuten asiakkaan kanssa on sovittu. Tältä tiimiltä löytyy takuuvarmasti myös aina vastaus tai ratkaisuehdotus, jos jokin huolettaa!

Johanna Risku

Project Director, Team Leader

johanna@asennemedia.fi+358 40 5649171

Amanda Ikonen

Project Manager

amanda@asennemedia.fi+358 45 1356576

Roosa Eloranta

Project Manager

roosa@asennemedia.fi+358 40 0874694

Sanni Nokikuru

Project Manager

sanni@asennemedia.fi+358 50 3406634

Janika Immonen

Project Manager & Podcast Producer

janika@asennemedia.fi

Podcastit

Podcast-tiimimme ansiosta kuulijat saavat nauttia Suomen laadukkaimmista lifestyle-podcasteista. Ääni- ja leikkaustyön lisäksi tiimi auttaa podcastien tekijöitä konseptoinnissa, käsikirjoittamisessa ja sisällön kehittämisessä.

Miikkael Anttila

Audio Creative

miikkael@asennemedia.fi+358 40 6817549

Juhana Kiiski

Audio Producer

juhana@asennemedia.fi+358 44 2649226

Tiina Svensk

Communications & Podcast Specialist

tiina@asennemedia.fi+358 45 6505194

Toimisto

Asennemedia
Merimiehenkatu 29
00150 Helsinki

Asennemedian toimisto sijaitsee Punavuoren sydämessä. Toimistoltamme löytyy podcast-studio, viihtyisä sohva-alue, muutama palaverihuone ja kattava keittiö. Vaikka töitä voikin tehdä etänä, kokoontuu tiimimme usein sohville tekemään töitä yhdessä.

Influencers in office